Cégnév: SA-GO Autósiskola

Tulajdonos: Göndör Sándor
Telephely: 9021 Győr Jókai u. 13.
E-Mail: info@sagoautosiskola.hu
Adószám: 66738596-1-28
Nyilvántartási szám: 38385959
Tárhelyszolgáltató: Hosting55
Kamarai tagság: GySM Iparkamara

A fogyasztói ügyekkel kapcsolatos online vitarendezésről szóló rendelet (ODR rendelet) értelmében szeretnénk tájékoztatni Önt az online vitarendezési platformról (OS platform). A fogyasztóknak lehetősége van panaszt benyújtani az Európai Bizottság online vitarendezési platformjához a http://ec.europa.eu/odr címen. A szükséges kapcsolattartási adatok megtalálhatóak Impresszumunkban.

Felelősség a weboldal tartalmáért

Folyamatosan fejlesztjük a www.sagoautosiskola.hu weboldal tartalmát, és igyekszünk pontos és naprakész információkkal szolgáltatni. Sajnos nem tudunk felelősséget vállalni a tartalomért az oldalon, különösen azokra vonatkozóan, amelyek harmadik fél által nyújtottak. Ha bármilyen problémás vagy illegális tartalmat észlel, kérjük, azonnal vegye fel velünk a kapcsolatot, elérhetőségeinket az Impresszumban találja. A honlapon található linkekért nem vállalunk felelősséget. Amennyiben jogtalan linkeket észlel honlapunkon, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba!

A weboldal összes tartalma (képek, fotók, szövegek, videók) szerzői jogvédelem alatt áll.